در تاریخ 7 نوامبر 15

انواع تابلوهای کنترل

کنترل پنل

تابلو کنترل

این شرکت با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی تولید تابلو کنترل، مجهزترین تجهیزات و به روزترین نرم افزارهای دنیا با به کارگیری دانش و خلاقیت کارشناسان مجرب موفق به طراحی و ساخت تابلوهای کنترل، برق فشار ضعیف و فشار متوسط که مطابق با آخرين استانداردهای IEC و در آزمايشگاههای بين المللی تست شده گردیده است.

در حال حاضر این مجموعه  آماده تأمین انواع تابلوهای برق در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، آب و فاضلاب و … به شرح ذیل می‌باشد:

  • تابلوهای فشار متوسط

1-1- تابلوهای فشار متوسط MVSAFE تا KV 36

1-2- تابلوهای فشار متوسط MVSAFE تا KV 24

  • تابلوهای فشار ضعیف

1-1- تابلوهای فشار ضعیف کشویی تا ظرفیت A7800

1-2- تابلوهای فشار ضعیف کشویی طرح SIVACON 8PT تا A7000

1-3- تابلوهای فشار ضعیف فیکس طرح ریتال

1-4- تابلوهای فشار ضعیف فیکس طرح SIVACON

  • تابلوهای PLC ، حفاظت، کنترل و مارشالینگ
  • تابلوهای بانک خازنی

1-1- تابلوهای بانک خازنی فشار متوسط

1-2 تابلوهای بانک خازنی فشار ضعیف

زمینه ی فعالیت این شرکت واردات و صادرات کلیه ی کالای مجاز است. با توجه به کم بارش بودن اقلیم کشور عزیزمان و نیاز روز افزون کشور به آب، تصفیه ی آب و بازیافت فاضلاب، این شرکت از سال ۱۳۸۰ تخصصا در زمینه ی تامین تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب فعال است.

با همکاری شرکت های اروپایی از جمله ایتالیا Nordc Water , EMO France ، Airclean سوئد و … این شرکت تاکنون تامین تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب متعددی را بر عهده داشته است.این شرکت علاوه بر تامین تجهیزات مربوطه ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگه داری از تجهیزات تامین شده ، توسط پرسنل دوره دیده را بر عهده دارد. کلیه تجهیزات تامین شده دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است. تامین قطعات یدکی مربوطه حتی در شرایط سخت تحریمی از وظایف این شرکت است.

شعار این شرکت کیفیت جهانی همراه با خدمات باکیفیت داخلی است .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا کارشناسان این شرکت تماس بگیرید

بازرگانی روشن سحاب یک بنگاه اقتصادی با محوریت ایجاد راهکارهای نوین تامین و توزیع تجهیزات صنعتی برای پروژه‌های عمرانی، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی است.

تلفن دفتر : ۰۲۱-۲۲۵۵ ۱۸۰۹
آدرس دفتر : تهران، پاسداران، برج سفید، واحد ۱۰۶